Naše služby

Orbico ponúka kompletné a úplné obchodné riešenia na predaj a distribúciu, logistické služby, marketing a riadenie značiek pre veľký počet rôznych priemyselných odvetví a oblastí, ako sú FMCG, kozmetické výrobky, farmácia, hračky a textilné výrobky, elektrické zariadenia, cigarety, motorové oleje a mnoho ďalších.

Poskytujeme služby vynikajúcej kvality našim hlavným odberateľom a zákazníkom tým, že im prinášame obchodnú hodnotu, rast a rozvoj. Dnes sa obchodné aktivity Orbico rozpínajú od Baltického po Čierne more cez 17 krajín a využívajú súčinnosť podporných funkcií a skúseností z riadenia spolu s veľkým sústredením a hlbokou prítomnosťou na miestnom trhu, so znalosťami a profesionálnou odbornosťou.  

Všetci naši zákazníci majú značný a uznávaný podiel na trhu začínajúc veľkými nadnárodnými reťazcami, miestnymi maloobchodnými reťazcami po veľkoobchody, lekárne, nezávislých miestnych obchodníkov, B2B podnikateľov a špecializované predajné reťazce.

Orbico dnes spolupracuje s viac ako 50 dodávateľmi, riadi viac ako 200 celosvetových a miestnych značiek a zásobuje viac ako 40 000 zákazníkov.